Kurumsal bir hizmet anlayışı ile ele aldığımız çorlu kurbanlık ürünleri için sizlere en iyi desteği sunuyor. Sağlıklı bir ortamda değiştirilmiş besili helal hayvanlar, güvenli şekilde satın alınabilir. Özel çiftlik ortamında tamamen organik ve doğal yiyecekler eşliğinde yetiştirilen hayvanları güvenle elde edebilirsiniz. Büyükbaş ya da küçükbaş hayvanlar amacınıza uygun şekilde geniş bir yelpaze altında tercih imkanı sunuyor. Tüm kurallara uyumlu şekilde sağlıkla beslenmiş olan hayvanları, çok uygun fiyatlar üzerinden temin edebilirsiniz.

Çorlu Kurbanlık Çeşitleri

Bütçenize uygun olarak birbirinden değişik çorlu kurbanlık çeşitleri firmamız bünyesinde sizleri bekliyor. İster Kurban Bayramı’nda ya da herhangi bir adak söz konusu olduğunda, başka hiçbir yerde aramaya uğraşmadan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını göz önüne aldığımız ilkeli hizmet anlayışımız, Murat Besicilik olarak profesyonel bir anlayışla devam etmektedir.

Kurbanlığınızı Önceden Güvenle Temin Edin

Başta Kurban Bayramı olmak üzere adak konusunda pek çok amaç ile kurbanlıklar değerlendirilmektedir. Bu konuda tamamen helal olan ve sağlıklı bir çiftlik ortamında yetiştirilmiş büyük ve küçükbaş hayvanlar arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Besili hayvanlar organik ve doğal yetiştirme sayesinde ayrıca lezzet sunuyor.

Bütçenize Uygun Olarak Farklı Kurbanlıklar

Çorlu ve çevresinde ikamet ediyorsanız güvenli şekilde firmamız bünyesinde kurbanlık tercih yapabilirsiniz. Bütçenize bağlı olarak farklı ağırlıklarda ve büyük veya küçük baş hayvan şeklinde seçim yapmanız mümkün. Cebinizi zorlamayacak uygun fiyatlarla tercih gerçekleştirebilirsiniz.

çorlu kurbanlık murat besicilik